AirRivals

3 boyutlu uçak savaşı oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 334 KB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma YD
AirRivals, internet üzerinden çevrimiçi oynayabileceğiniz aksiyon ve strateji öğelerini bir arada sunan 3 boyutlu bir uçak savaş oyunudur. Oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabilen farklı uçuş birimlerini bir gezegenin yüzeyinde yönlendirebileceğin aksiyon
AirRivals, internet üzerinden çevrimiçi oynayabileceğiniz aksiyon ve strateji öğelerini bir arada sunan 3 boyutlu bir uçak savaş oyunudur. 

Oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabilen farklı uçuş birimlerini bir gezegenin yüzeyinde yönlendirebileceğin aksiyon dolu bir oyundur. Sahip olduğu 3 boyutlu etkileyici grafiklerin yanı sıra oynanışı ile de alanındaki diğer rakiplerine karşı üstünlük sağlamaktadır. 

Koreli oyun yapımcısı YD tarafından geliştirilen bu oyun ülkemizde de yayın yapmakta olup tamamen Türkçeleştirilmiş olarak oynanabilmektedir. 

Oyunun özellikleri arasında acemi pilot olarak başlayıp zirveye tırmanma, basit fare yön tuşlarını, detaylı 3 boyutlu grafiklerle birleştirerek müthiş bir manevra imkanı sağlamaktadır. Ana gemiler ve gelişmiş üsler için girdiğin zorlu savaşlardan zaferle çık, diğer sunuculardan oyuncularla arenada savaş, değişik uçuş düzenlerinde birlik içinde savaş, bir tugaya katıl ve kendine has bir nişan kazan. 

Bu oyunu çoklu olarak da oynayabilirsiniz. AirRivals'ın kontrolleri de oldukça basit. Kullanıcı dostu olarak adlandırabileceğimiz oyun kontrolleri yeni başlayan oyuncuları bile hiç zorlamayacak sevidededir. 

RPG türünün üstün karakter geliştirme özelliklerini ve gerçek zamanlı bir strateji oyununun savaş sistemini bünyesinde barındıran AirRivals yenilikçi bir oyun olarak lanse edilmektedir. Bu oyunla düellolar, ana gemi savaşları ve tugay savaşları gibi bir çok savaş alternatifini bir arada bulabileceksiniz. 

AirRivals ile eğlencenin, hızın ve aksiyonun tadına varacaksınız. Oyunu oynarken diğer oyuncularla da sürekli irtibat halinde olabileceksiniz.
Daha Fazla Göster
AirRivals indir